Regulamin RODO

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest EXPRESS TAXI BYDGOSZCZ z siedzibą w Przemysłowa 34 85-758 Bydgoszcz e-mail: biuro@19629.pl, telefon 52-196-29. Z EXPRESS TAXI BYDGOSZCZ można skontaktować się poprzez adres mailowy, telefonicznie lub pisemnie na adres wskazany powyżej.
 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą, gdy jest to niezbędne do:
  1. Wykonania umowy oraz podejmowania działań zmierzających do jej realizacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”)
  2. Wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  3. Rozpatrywania potencjalnych reklamacji i zgłoszonych roszczeń
  4. Do ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. d Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  5. Realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora lub strony trzeciej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  6. Uzasadnionym interesem administratora jest zapewnienie ciągłego i niezakłóconego prowadzenia działalności oraz zabezpieczenie się przed różnego rodzajami zarzutami i twierdzeniami, za które administrator uznaje np.: archiwizację, dochodzenie i obronę przed roszczeniami, zapobieganie oszustwom, prowadzenie statystyk i analiz, zapewnienie bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego, stosowanie systemów kontroli wewnętrznej.
 3. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być: podmioty upoważnione do ich otrzymywania na podstawie przepisów prawa, podmioty działające na zlecenie administratora, np.: kierowcy, firmy przewozowe, podmioty świadczące usługi doradcze, audytowe, księgowe, informatyczne, archiwizacji i niszczenia dokumentów, marketingowe, firmy pocztowe i kurierskie, firmy audytorskie.
 4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres: niezbędny do zawarcia i wykonywania umowy
 5. Przysługuje Państwu: a) prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych gdy przetwarzanie jest niezbędne do pozostałych celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, b) uprawnienie wniesienia skargi do organu nadzorującego zajmującego się ochroną danych osobowych.
 6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
 7. W zakresie, w jakim Państwa dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany przysługuje Państwu prawo do przeniesienia danych, które Państwo dostarczyli.
 8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest niezbędne do realizacji umowy.

O Express Taxi Bydgoszcz

RADIO TAXI EXPRESS jest największą korporacją taxi w Bydgoszczy. Pracujemy całą dobę przez 365 dni w roku. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie tysięcy klientów. Obsługujemy duże korporacje jak i indywidualne osoby. W naszych barwach jeździ 230 pojazdów (limuzyny, kombi, vany, bagażówki). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji nasza firma jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Cechuje nas niezawodność, uczciwość oraz rzetelność. Naszym największym atutem jest niska cena usług!!! Z nami zawsze dojedziesz bezpiecznie i na czas, pomożemy Tobie w każdej sytuacji.

Kontakt

  biuro@19629.pl
  523 222 222
  693 400 400
  196 29
  523 444 000
  Ul. Przemysłowa 34, 85-758 Bydgoszcz